کادوي براي روز عشق چي بخريم؟
سورپرايز رمانتيک با قلب هاي آردي


با اين قلب هاي آردي براي شخص خاص زندگي خود يک کارت ولنتاين ويژه درست کنيد. با بريدن شکل قلب روي يک تکه مقواي رنگي و پاشيدن آرد روي آن جلوه ي بصري جالبي ايجاد کنيد. از اين کارت مي توانيد براي خلق اثري هنري و رمانتيک روي زمين هم استفاده کنيد. مقدار زيادي آرد روي مقوايي بريزيد که آن را روي چمن گذاشته ايد. وقتي آن را برداريد قسمت بريده قلب شکل، قلب زيبايي از آرد روي زمينبه وجود مي آورد. از اين تکنيک استفاده کنيد و با قلب هاي زياد او را به سمت خودتان هدايت کنيد يا فقط تمام سطح چمن را پر از قلب کنيد تا نشان دهيد چقدر دوستش داريد.
شيشه اي پر از دلايلي که دوستش داريد


يک شيشه دهان گشاد کوچک را با روبان، قلب هاي نمدي و ساير چيزهاي تزئيني تزئين کنيد. از اين کادوي ولنتاين خاص مي توانيد روي قفسه به عنوان يک شئ تزئيني استفاده کرده يا پيغامي از طرف خودتان روي آن بنويسيد. تعداد زيادي نخ و ريسمان دور شيشه بپيچيد و وسط ريسمان ها دکمه سياهي قرار دهيد. يک دکمه مي تواند قلب نمدي را سر جايش نگه دارد؛ خود شيشه کاغذ هاي کوچک بسياري را مي تواند در خود جا دهد. هر کدام از اين کاغذ ها قرار است خنده را به چهره عشق شما بياورد؛ چون در آن ها دليلي را که با آن عاشق او هستيد توضيح مي دهيد. کافي است تکه هاي کاغذي به رنگ قرمز برداريد و دلايل خود را بنويسيد، آن ها را تا زده و در شيشه بيندازيد. هيچ چيز بهتر از اين نيست که چيزي را که مي خواهيد به او بگوييد طوري بيان کنيد که باعث شود خودتان آن را بيشتر دوست داشته باشيد.
تي بگ هاي قلبي


تي بگ هاي قلبي شکل درست کنيد و در ولنتاين امسال از آن ها استفاده کنيد. مي توانيد از چاي هاي محبوب خود يا او مثل چاي سياه يا سبز استفاده کنيد. براي شروع، نياز به قهوه يا تي بگ چند بار مصرف، نخ، قيچي، چاي، کاغذ رنگي، سوزن، مداد و قاشق چاي خوري داريد. اين کادوي ولنتاين نه تنها هر روز صبح او را مهمان چاي مورد علاقه اش خواهد کرد، بلکه قبل از اينکه روزش را شروع کند و زماني که ليوان داغ چاي را در دست مي گيرد او را به ياد شما مي اندازد. کادوي روز عشق
دفترچه يادداشت مينياتوري


اگر عشق شما به نوشتن خاطراتش علاقه دارد، يک دفترچه يادداشت مينياتوري و کوچک، به عنوان کادوي ولنتاين ايده اي عالي براي او خواهد بود. مي توانيد آن را با دست هاي خود درست کنيد و با لوازم تزئيني به سليقه خودتان بياراييد. نکته مهم، کنار هم گذاشتن و چسباندن برگه هاي کوچک کاغذ و افزودن مقواي طرح دار براي جلد دفترچه است. همچنين مي توانيد با آويزان کردن يک زنجير، کادوي ولنتاين خود را به جاکليدي زيبايي تبديل کنيد. يک ايده عالي ديگر، نوشتن خاطرات مشترک و هديه دادن دفترچه به اوست. احتمالا با اولين نگاه اين موضوع را متوجه نمي شود که اين، يک دفترچه کوچک براي نوشتن يادداشت هاي کوتاه يا يک يادگاري نيست؛ بلکه نشانه زيبايي از داستان عشقي است که بين شما دو نفر وجود دارد.
کاپ کيک هاي شکلاتي خانگي


 

اين کاپ کيک هاي شکلاتي قلبي، علاوه بر اينکه خوشمزه هستند، ميزان علاقه شما به عشق تان را نيز نشان مي دهند. از دستورالعمل مورد علاقه خود استفاده کنيد و آن ها را در روز ولنتاين به عشق تان هديه دهيد. اين کاپ کيک ها از نوع کيک هاي کلاسيک تهيه شده با شکلات تلخ است که فورا در دهان آب مي شود؛ اما مي توانيد براي معشوق خود از طعم مورد علاقه اش استفاده کنيد. وقتي کيک ها آماده شدند آن ها را به کمک قالب هايي به شکل قلب شکل دهيد يا از اول مواد کيک را درون قالب هاي قلبي شکل بريزيد. تزئين روي کيک هم از آن پيکان ها يا قلب هاي کوچولو خواهد بود که با کاغذ رنگي، خلال دندان و کمي نوار چسب روي کيک ثابت مي شوند. يک سيني از اين کيک ها درست کنيد و از آن به عنوان دسر بعد از شام ولنتاين خود استفاده کنيد؛ چيزي که همه آن را خودتان و به طور اختصاصي براي عشق خود درست کرده ايد. کادوي ولنتاين
قاب عکس


قاب عکسي درست کنيد که مثل آن در فروشگاه ها پيدا نشود. از اسپري رنگ استفاده کنيد تا طرحي خاص به قاب بدهيد و عکس دونفره مورد علاقه خود را در قاب قرار دهيد. اين قاب عکس، يک برش قلب بزرگ درون خود دارد که يکي از عزيزترين عکس هاي دونفره شما را در پس زمينه خود جاي داده است. اين زيبايي دوگانه قاب عکس، او را واقعا خوشحال مي کند؛ چه به خاطر عکس وسط قاب و چه به خاطر طرح خود قاب که ترکيبي از رنگ هاي زيباي ولنتاين يعني قرمز و سفيد است. درست کردن طرح راه راه هم خيلي آسان است و فقط به کمي نوار چسب و اسپري رنگ نياز دارد. براي زيباتر شدن کار، وقتي قاب عکس را روي ميز کنار تختخواب، طاقچه بالاي شومينه يا ميز مطالعه مي گذاريد، يک نوار از قلب هاي کاغذي روي قاب بيندازيد.
روکش هاي نان عاشقانه


اگر طرفدار هنر و کاردستي باشيد درست کردن اين کادوي ولنتاين منحصر به فرد براي شما سرگرم کننده است. روکش هايي با طرح ولنتاين  اختصاصي خود درست کنيد و آن ها را بر روي نان مورد علاقه معشوقتان بکشيد تا صبحانه اي را تجربه کند که هرگز فراموش نخواهد کرد… اگر خود نان هم خانگي و با طعم مورد علاقه او باشد ديگر همه چيز کامل مي شود. بايد دور نان را سلوفون بکشيد و روکش ها را با نوار چسب به آن بچسبانيد. استفاده از اين روکش هاي تجملي را به ولنتاين محدود نکنيد؛ بلکه مي توانيد دوباره از آن ها در روزهاي ديگر هم استفاده کنيد.
 


 


حکاکي عاشقانه


اگر گلدوزي دوست داريد، مي توانيد به وسيله حکاکي، نامه عاشقانه خود را تهيه کنيد. ساختن اين نامه عاشقانه آسان است و مي توانيد با قاب مورد علاقه خود، آن را قاب کنيد. اين نامه به جاي کاغذ روي چوب هاي طرح دار نوشته و بعد روي يک مقوا چسبانده مي شود. در مورد رنگ هاي مورد استفاده مي توانيد يا از رنگ هاي خنثي مثل سفيد و قهوه اي و يا از رنگ هاي روشن تر بهره ببريد. جا دادن نامه در قاب عکس چيزي نيست که هر کسي انجام داده باشد و اين باعث مي شود اين ايده، ايده اي خلاقانه باشد.


مطلب مرتبط:  چگونه ولنتاين را جشن بگيريم؟ 8 ايده براي سورپرايز ولنتاينهداياي ساعتي


اگر نمي دانيد بهترين کادوي ولنتاين که مي توانيد به عشق خود در اين روز بدهيد چيست، براي هر کادوي ولنتاين خودتان برچسبي درست کنيد که به پاکت آن بچسبانيد. براي هر ساعت هم يک کارت زيبا يا فقط هدايايي کوچک داخل پاکت بگذاريد، براي مثال کارت هاي خريد از رستوران، کتابخانه يا کافي شاپ محبوبش؛ يادداشت عاشقانه؛ عکس دونفره؛ يا حتي آب نبات هاي کوچولو. برچسب ها را بايد بر اساس زماني از روز که هر پاکت را مي خواهيد به او بدهيد مرتب کنيد. برچسب هاي 6 در 8 سانتي را مي توانيد در هر فروشگاه لوازم اداري پيدا کنيد.
 


منبع : روز ولنتاين


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Pete Rachel Kate چاپ مرکزي Chad Joseph Sergio مجتمع فني حرفه اي آريا تهران Billy ديجيتال مارکتينگ