سحر مقدس


بيوگرافي سحر خواننده


سحر مقدس خواننده زن ايراني محبوب متولد 13 اذر سال 1364 در تهران است. تحصلات وي در حوزه هنر بوده است. پدر سحر تهراني است و اصالتا اصفهاني است و مادرش متولد سمنان است و پدربزرگش اصالتي بلغارستاني دارد. سحر رژيم گياه خوارري را دنبال مي کند.


سحر مقدس


اين خواننده زيبا از دوران نوجواني عاشق موسيقي شد و سن 17 سالگي نزد استاد نوري (خواننده اهنگ جان مريم) تست خوانندگي داد که به دلايلي نتوانست فعاليتش را ادامه دهد.


  سحر مي گويد که شروع مهاجرتش از سن 20 سالگي بوده است ولي قبل از اينکه اولين کارش در سال 2012 منتشر شود، به ايران رفت و آمد زيادي داشته است و البته در حال حاضر هم ساکن دبي است. اين خواننده مدتي هم جزو گروه سايه ها بوده است. او با خواندن آهنگ تو نباشي در سال 2012 مشهور شد.


اما ممکن است گاهي ديده باشيد که سحر کمي هيکلي به نظر مي رسد و گاهي هم لاغر مي شود. دليل اين مشکل او، بياري کم کاري تيروئيد است و او براي کنترل اين بيماري بطور مرتب از دارو استفاده مي کند و تا حدي هم لاغر تر شده است. قد او 172 است و وزن او 62 کيلوگرم است.


سحر مقدس


اين خواننده مرتب ورزش مي کند و رژيم گياهخواري را دنبال مي کند و خودش فکر مي کند که نسبت قد و وزنش متناسب است و البته هميشه به فکر وزن کم کردن است.


سحر هم مانند ديگر انسان ها به خواننده هايي علاقه دارد که شامل گوگوش، سياوش قميشي، رامش،ابي، شادمهر عقيلي و بنيامين هستند.


سحر مقدس


سحر  با اهنگساز و تهيه کنند موسيقي، سعيد امامي ازدواج کرده است و هم اکنون بيش از 7 سال است که در رابطه هستند و فعلا هنوز نامزد هستند.


سحر مقدس سحر مقدس سحر مقدس


منبع سحر مقدس


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

عسل ويسويي Jessica Luke Mike مشاوره تحصيلي تلفني تهران مشاوره almanistore hostserver Maxine ليدي باگ_دوبله فارسي _بدون سانسور Kathryn