صدف خادم دختر بوکسرور ايراني متولد 3 بهمن سال 1373 در تهران است که تمام بوکسورهاي زن دنيا او را مي شناسند.

صدف خادم دختر بوکسور ايراني ايراني است که حرفه اي ترين بوکسورهاي زن دنيا را به مبارزه مي طلبد. صدف خادم يکي از دختران موفق ورزشکار ايراني است که 25 سال سن دارد.

عکس هاي صدف خادم و بيوگرايف صدف خادم دختر بوکسر ايراني

صدف خادم

عکس صدف خادم

صدف خادم Sadaf Khadem در مورد بيوگرافي خود گفت : من متولد 3 بهمن ماه 1373 و متولد تهران هستم، کارشناسي مهندسي ورزش مي‌خوانم و ورزش را با شنا آغاز کردم. تا 15 سالگي بسکتبال بازي مي‌کردم ولي مصدوم شدم. 6 ماه پايم در گچ بود و خيلي از اين ورزش زده شدم. به همين دليل پيگير ورزش نشدم، درس خواندن را جايگزين ورزش کردم و به همين دليل وزنم بالا رفت تا جايي که به خودم آمدم و ديدم 107 کيلوگرم شده‌ام.‌سال 92 تصميم گرفتم دوباره دنبال ورزش بروم و بوکس را آغاز کردم.

صدف خادم

عکس صدف خادم در چاقي و پس از لاغري

کاهش وزن صدف خادم از 107 کليوگرم به 68 کيلوگرم يکي از کارهاي خارق العاده اين دختر ايراني با عزم مي باشد .

رکوردهاي تمريني صدف خادم 120 در اسکات و 150 در پرس پا و 70 در پرس سينه مي باشد .

صدف خادم در مصاحبه خود گفته است که حاضر است با تمام بوکسورهاي دنيا بجنگد .

صدف خادم

صدف خادم

دختر ايراني آنقدر اعتماد به نفس بالايي دارد که همه را به رقابت ميطلبد .

صدف خادم جزو اولين کساني بود که پيشنهاد تشکيل فدراسيون بوکس بانوان در ايران را داده است .

افتخاريست داشتن چنين دختران شيردلي که نام کشور عزيزمان ايران را روزي بر بام هاي دنيا خواهند نشاند .

صدف خادم بوکسور 24 ساله ايراني، شنبه 13 آوريل (24 فروردين) ساعت 9 شب به وقت لندن (30 دقيقه بامداد يکشنبه به وقت تهران) در رويان فرانسه مقابل حريف فرانسوي به روي رينگ رفت و در سه راند پيروز ميدان شد.

منبع : صدف خادم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Rafael Tim طراحي تخصصي لوگو قيمت طلا در کشور Ella خريد بليط Tiffany Claudia وبلاگ تخصصي در زمينه فلکسي