چاغلار ارطغرل بازيگر 31 ساله که به خاطر بازي در سريال فضيلت خانم و شباهت به هنرپيشه هاليوود جيک جيلنهال به شهرت رسيده است هم اکنون مشغول هنرنمايي در فيلم هاي زيادي مي باشد


چاغلار ارطغرل هنرپيشه مشهور ترکيه که با سريال فضيلت خانم به شهرت رسيد ظاهرا با طراح لباس اين سريال به نام کايلا مانوکيان رابطه دارد. اين بازيگر 31 ساله به خاطر شباهات به هنرپيشه محبوب و موفق هاليوود جيک جيلنهال شهرتش دوبرابر شده است. در ادامه بيوگرافي کوتاهي همراه با عکس هاي از اين بازيگر جوان ترکيه را مشاهده کنيد


عکس هاي چاغلار ارطغرل


چاغلار ارطغرل متولد 5 نوامبر سال 1987 در ترکيه است او بازيگر محبوب و مشهور ترکيه مي باشد او تحصيلات خود را در زمينه مهندسي مکانيک به پايان رسانده است به زبان هاي انگليسي، آلماني و ترکي مسلط است.


گفتني است او مدتي با اويکو چيليک دوست بود، پس از بازي در سريال فضيلت خانم و دخترانش مدتي شايعاتي درباره ي رابطه ي او با افرا ساراتش اوغلو به گوش مي رسيد اما در نهايت او با طراح لباس سريال کايلا مانوکيان دوست شد.


شباهت زياد او به بازيگر مشهور هاليوود جيک جيلنهال باعث شهرت بيشتر او شده است.


چاغلار بازيگر جوان ترکيه


چاغلار بازيگر سريال فضيلت خانم


چاغلار ارطغرل و دوست دخترش کايلا


بازي چاغلار ارطغرل در سريال فضيلات خانم


او به دليل بازي در سريال فضيلت خانم و دخترانش در کنار آلپ ناوروز ايفاي نقش کرد که باعث شد بسيار محبوب شود و پا به عرصه شهرت و محبوبيت گذاشت.


چاغلار به دليل علاقه زيادي که به بازيگري داشت در دوران دانشگاه به عنوان بازيگر تئاتر فعاليت کرد. پس از تمام شدن درس و مدرسه در کلاس بازيگري ثبت نام کرد.


چاغلار هنرپيشه محبوب ترکيه


جشن تولد چاغلار ارطغرل


چاغلار بازيگر ترکيه


او به دليل بازي در سريال فضيلت خانم جايزه بهترين بازيگر مرد ترکيه را دريافت کرد و يک سال پياپي پربحث ترين بازيگر ترکيه شد و باعث جلب توجه زيادي به سمت خودش شد و بلافاصله پيشنهاد بازي در سه فيلم سينمايي جديد به او داده شد که فيلم سينمايي کنارم بمون فيلم برادريش تمام شد و هم اکنون هم در فيلم بوي دخترم ايفاي نقش مي کند.


منبع : سريال فضيلت خانم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Boston Bst Ride Austin Ally Wes Derek دانلود آهنگ جديد رنگ کار ساختمان Parnell Jennifer moshavere tahsili