داستان قسمت آخر سريال فضيلت خانم


سريال فضيلت خانم و دخترانش fazilet Hanim ve Kizlari يکي از سريال هاي پربيننده 2017 کشور ترکيه و استار تي وي است که داستاني درام و عاشقانه دارد.


فضيلت خانم زني ميانسال است که دو دختر به نام خزان و اجه مي باشد که هر کدام از اين دخترها در زندگي خود دچار فراز و نشيب زيادي مي شوند و فضيلت قصد دارد که اوضاع را بهبود بخشد. دختران او پس از اتفاقاتي سر از منزل اگه من ها در مي آورند. عشق اجه و ياسين هم در اواسط سريال به بن بست مي خورد و اجه مجبور مي شود با پدر خانواده اگه من ها که کاظم ازدواج سوري کند تا بچه اي که در شکم دارد حفظ شود.


قسمت آخر سريال فضيلت خانم


خزان هم بين عشق دو برادر که پسران کاظم هستند گير افتاده است. او در اوايل عاشق سينان است ولي سينان گويا حواسش به عشق خزان نيست و نمي تواند انتظارات سينان را براورده کند. اين دو در اوايل عاشق هم بودند تا اينکه ياووز بين اين دو قرار مي گيرد. البته ياووز که مي داند سينان خزان را به اندازه او دوست ندارد، به صورت عاشقانه و ناخودآگاه به خزان عشق مي ورزد ولي خزان هيچ گاه عشق و محبت اورا نمي بيند و هنوز هم به رابطه با سينان علاقه مند است.


قسمت آخر سريال فضيلت خانم


پس از اين ماجراها زني به نام کريمه بسيار اطراف اين خانواده مي چرخد و فضيلت پي مي برد که پسر کريمه يا سينان است يا ياووز. شوهر کريمه چند سال پيش در شرکت کاظم از ارتفاع سقوط کرده است و جان باخته است. قضيه از اين قرار است که کاظم با شوه کريمه وارد بحث مي شود و شوهر کريمه از پشت به پايين پرت مي شود. پس از اين اتفاق کاظم پسر اين مرد را بزرگ مي کند. پسر او ياووز است. خزان و سينان نقشه مي کشند که سينان را به جاي فرزند کريمه به او معرفي کنند و کريمه هم باور مي کند. در اين بين فضيلت از عشق ياووز به دخترش خزان اطلاع پيدا مي کند و هر طور که شده قصد دارد که از عشق ياووز جلوگيري کند زيرا او فرزند اصلي کاظم نيست و ارثي به او نمي رسد.


قسمت آخر سريال فضيلت خانم


عروس اين خانواده ياسمين نام ندارد که قبلا يک مدل و بوده و توانسته با حيله پسر بزرگ خانواده را فريب دهد و با او ازدواج کرده است. گوکهان بين ياسمين و خانواده اش قرار مي گيرد و همسرش مدام تلاش مي کند که او را با برادرانش بد کند تا به اهدافش برسد. ياسمين از ازدواج قبلي اش يک دختر دارد که گوکهان بعدها مي فهمد. پس از چند قسمت، ياسمين دارويي را به اجه مي دهد و مي گويد اين را در غذاي کاظم بريز تا حالش بهتر شود ولي اين ماده سم بود و باعث مي شود که کاظم به طور کل حافظه اش را از دست بدهد و به تيمارستان برود. اين اتهام را به اجه مي زنند که قصد داشته شوهرش را بکشد ولي بعدها ياسمين يکي از خدمتکاران را مجبور مي کند که اين اتفاق را به گردن بگيرد. گوکهان به آرامي مي فهمد که همسرش زني بدکاره است و قصد دارد او را فريب بدهد و مال و اموالش را بالا بکشد و به همين دليل از او جدا مي شود. ياسمين دست بردار نيست و قصد دارد که هر طور شده است با گوکهان باشد.


قسمت آخر سريال فضيلت خانم


در ادامه قسمت آخر سريال فضيلت خانم مي بينيد که:


سينان مي ميرد. همه تصور مي کنند که کاظم خان مرده است ولي او پس از تصادف توسط يک فرد پيدا مي شود و مداوا مي شود.


اجه هم که از ياسين باردار است سعي مي کند به ياسين برسد و در قسمت آخر به ياسين هم مي رسد و با هم ازدواج مي کنند.


کاظم بعد از چند وقت فلج مي شود و مي گذارد ياسين و اجه در کار او زندگي کنند.


خزان هم که عاشق سينان بود ولي در آخر با ياووز برادر سينان ازدواج مي کند.


سلين هم که نمي تواند خوشبختي اجه را ببيند و همسرش (ياسين) به او توجهي نمي کند، خودکشي مي کند.


ياووز و خزان بهم مي رسند و ياسمين هم از گوکهان باردار مي شود و باز به هم بر مي گردند و


منبع قسمت آخر سريال فضيلت خانم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Tom Reggie دانستني هاي سنگ ها آسانسور فروزان Dave Elizabeth Shannon Lori Keith حيات وحش