بيوگرفي بيرجه آکالاي بازيگر نقش حيات در سريال تلخ و شيرين


بيوگرافي بيرجه آکالاي


بيرجه آکالاي بازيگر ترکيه اي و يکي از بهترين استادان تدريس رشته تئاتر در استانبول است که طرفداران بسياري در جهان دارد و سريال هاي ترکي که اين بازيگر در آنها ايفاي نقش داشته است در همه دنيا نمايش داده مي شود.


بيوگرافي بيرجه آکالاي و همسر واقعيش به همراه جديدترين تصاوير اينستاگرام اين بازيگر زن ترک را در سايت سماتک مي خوانيد. بيوگرافي بيرجه آکالاي و همسرش که يکي از بهترين بازيگران زن ترکيه اي است در سال 2019 به عنوان دختر شايسته ترکيه انتخاب شده است و اکنون در سن 35 سالگي به سر مي برد.


تاريخ تولد بيرجه آکالاي 19 ژوئن 1984 و زاده شهر استانبول ترکيه است که وي تاکنون دوبار ازدواج کرده است و اکنون مجرد است. بيرجه آکالاي پاهاي بسيار زيبا و ظريف و همچنين اندام منحصر به فردي دارد و پس از چندي که در عرصه مدلينگ فعاليت کرد توانست يک بازيگر معروف در کشور ترکيه شود. وي پس از مسابقات دختر شايسته ترکيه در کشورش بسيار معروف شد و در سال 2004 وارد عرصه بازيگري و تئاتر هم شد و با بازي در سريال سرنوشت، معروفيت او خيلي زياد شد.


بيوگرفي بيرجه آکالاي بازيگر نقش حيات در سريال تلخ و شيرين


زندگينامه بيرجه آکالاي


بيرجه آکالاي تاکنون در بسياري از سريال هاي ترکي که درشبکه جم سريز و جم تي وي با دوبله فارسي پخش مي شود بازي کرده است و او حدود 10 سال پيش موفق به اخذ مدرک دکتراي بازيگري از دانشگاه مرکزي استانبول شد. زندگينامه بيرجه آکالاي و همسر واقعيش که در سال 2017 از يکديگر جدا شده اند را در سايت مي خوانيد.


قد اين بازيگر زن معروف سينما و تلويزيون ترکيه 176 سانتيمتر و وزن او 63 کيلوگرم است. پدر بيرجه آکالاي سرکان آکالاي و مادرش ياسمين ارگون هستند که به گفته خودش آنها را بسيار دوست دارد. بيرجه آکالاي در سال 2004 ميلادي در مسابقات دختر شاسته ترکيه شرکت کرد و به عنوان زيباترين دختر کشور ترکيه در سال 2004 ميلادي انتخاب شد و به مسابقات دختر شاسته اروپا راه يافت و توانست در آنجا هم به مقام سوم برسد.


همچنين بيوگرافي بيرجه آکالاي بازيگر ترک امسال در مسابقه زيباترين ن جهان در سال 2019 شرکت کرده است و به دليل چهره زيبايي که دارد توانست بين صد زن زيبا و خوشگل دنيا قرار بگيرد.


بيوگرفي بيرجه آکالاي بازيگر نقش حيات در سريال تلخ و شيرين


.


تحصيلات


بيرجه آکالاي يکي از زرنگ ترين دانشجويان رشته بازيگري در دوران تحصيل بود و او تحصيلات دبيرستاني خود را در دبيرستان هنرهاي تجسمي به پايان رساند و در رشته ي تئاتر و فيلمنامه نويسي از دانشگاه هاليچ فارغ التحصيل شد. به گفته خودش او عاشق درس خواندن و تحصيل است و هم اکنون هم با اينکه در سريال تلخ و شيرين در حال ايفاي نقش است باز هم روي 2 ساعت مطالعه مي کنيد و هر روز براي تدريس بازيگري به دانشگاه هاليچ مي رود و دانشجويان زيادي را تاکنون بازيگر کرده است.


بيوگرفي بيرجه آکالاي بازيگر نقش حيات در سريال تلخ و شيرين


ازدواج مجدد و همسران بيرجه آکالاي


بيوگرافي بيرجه آکالاي و همسر واقعيش را در بالا خوانديد و همچنين بايد بدانيد که او در سال 2011 با بازيگر نقش مقابل خود در سريال شميم عشق، مرات آنلميش ازدواج کرد که پس از مدت زمان بسيار کوتاهي از هم جدا شدند که در بسياري از سايت ها اين زوج فقط 3 بار در کنار هم خوابيدند و اين رابطه در سال 2012 به طلاق ختم شد .


علت طلاق همسر اول بيرجه آکالاي ، خيانت بيرجه آکالاي به مرات آنلميش بود هم زمان با سرپ لونداغلو در حال معاشقه بوده است. به گزارش سماتک آنها در پشت صحنه سريال کوچک آقا با هم رابطه جنسي داشتند و حتي بعضي از اوقات يک شبانه روز در آغوش هم بودند. بسياري از طرفداران اين بازيگر زن زيبا و خوشگل ترکيه اي بيرجه را به خيانت محکوم کردند و همين باعث شد سال 2012 از همسرش مرات جدا شود.


همسر دوم بيرجه آکالاي سرپ لونداغلو بود که در سال 2014 ميلادي رسما با هم ازدواج کردند اما در موقع عقد اين زن سينماي ترکيه بارها با سرپ لونداغلو رابطه جنسي را تجربه کرده بود. سرانجام بيرجه آکالاي و همسر واقعيش در سال 2017 به دليل خيانت شوهرش از هم جدا شدند.


بيوگرفي بيرجه آکالاي بازيگر نقش حيات در سريال تلخ و شيرين


نام سريال هاي بيرجه آکالاي


بيرجه آکالاي در سريال ترکي تلخ و شيرين ترکي بازي کرده است که هم اکنون از شبکه جم تي وي در حال پخش است. وي پس از سريال سرنوشت در سريال هاي مختلفي مثل شميم عشق و سريال عشق سياه و سفيد توانست خوش بدرخشد و معروف تر از قبل شود و در سال 2019 اسم او در ليست بازيگران سريال تلخ و شيرين ترکي بود و توانست در اين سريال موفقيت و محبوبيت خودش را چند برابر کند. بيشتر شهرت بيرجه آکالاي و همسرش به دليل ايفاي نقش آصلي در سريال عشق سياه و سفيد مي باشد که توانست او را در کل جهان معروف کند.


سريال عشق سياه و سفيد از سري سريال هاي معروف و پرمخاطب ترکيه اي در ايران بود که سال ها پيش از شبکه هاي ترکيه اي پخش شد. بيرجه آکلاي در تمام سريال هايي که بازي کرده است نقش آفريني زيبايي داشته و خوش درخشيده است و پس از آن در سريال شميم عشق در کنار مراد آنلميش به ايفاي نقش پرداخت. به گزارش سماتک وي با ايفاي نقش حوا در سريال شميم عشق توانست مورد توجه ايرانيان قرار بگيرد و سرانجام توانست در نقش خواهر توپراک در سريال ترکي شميم عشق به اوج شهرت رسيد.


نخستين تجربه بازيگري وي در سال 2007 ميلادي بود که با بازي در سريال ترکي عاصي در کنار طوبي بيوک اوستون و مراد ايلدريم به بازيگري روي آورد.


منبع : بيرجه آکالاي


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

شرکت کبيرپانل Heather Ashley Steve Eric Kayron سفارش آنلاين Samantha زناشويي فروشگاه موبايل در اصفهان|فروش انواع گوشي موبايل با قيمت مناسب