داستان قسمت آخر سريال سيب ممنوعه + عکس بايگران و زمان پخشسريال ترکي سيب ممنوعه

يلديز، به عنوان خدمتکار در خانه ايندر خانم مشغول رسيدگي به مهمان ها است. بعد از رفتن مهمان ها، ايندر خانم با او صحبت کرده و از ييلديز مي خواهد که به شوهرش نزديک شود. ييلديز از اين پيشنهاد غافلگير مي شود. ايندر مي خواهد با نقشه خيانت شوهرش، با گرفتن مال و منال از او جدا شود. او سومين زن شوهرش هاليت است.

ييلديز، به همراه خواهرش زينب در خانه اي اجاره اي زندگي مي کنند. آنها وضع مالي خوبي ندارند و هر دو شاغل هستند. زينب دختري سر به راه و عاقل و در مقابل، ييلديز دختري هوايي و مغرور است که تمام فکرش پولدار شدن از طريق پيدا کردن شوهري پولدار است.

ييلديز ابتدا در رستوراني گران قيمت که افراد پولدار و معروف به آنجا مي آمدند، در قسمت پذيرش کار مي کرد.

او با دوست پسر خودش مته هم در همانجا آشنا شده بود.

وقتي ايندر خانم به همراه دوستانش به رستوران مي روند، با ديدن ييلديز اين فکر به سرش مي زند که او را براي خانه و شرکت خودشان استخدام کرده تا از اين طريق نقشه خودش را عملي کند. او به ييلديز پيشنهاد حقوق سه برابري مي دهد و ييلديز با خوشحالي قبول مي کند.

زينب در شرکتي کار مي کند که سه ماه حقوق نگرفته و شرايط شرکت تق و لق است. شرکت به مدير جديد واگذار مي شود. يک پسر مستبد و بد اخلاق. مدير جديد با تمام پرنسل سابق، من جمله زينب تسويه حساب کرده و او اخراج مي کند. اما براي يک پروژه درختکاري که هنوز ناتمام مانده و دست زينب بوده است، دوباره او را استخدام مي کند.

شب، ييلديز مي خواهد با مته بيرون برود. زينب هرچه به او گوشزد مي کند که «اين پسر به درد تو نمي‌خورد» فايده ندارد. او مي گويد «اگر مته قصد جدي داشت با من آشنا مي شد». ييلديز زير بار نمي رود. اما وقتي شب با مته بيرون مي رود، مي فهمد که او فقط قصد خوش گذراني با او را دارد و اصرار دارد که با هم به خانه بروند. ييلديز با ناراحتي مته را ترک مي کند. در خانه زينب او را دلداري مي دهد اما ييلديز همچنان از روياي شوهر پولدار دست نکشيده و مي گويد: «من پولدار مي شوم. آدمها فقط به پول احترام مي‌گذارند و من نمي‌گذارم کسي من را تحقير کند». زينب براي اين طرز فکر خواهرش متاسف است.

فرداي آن روز، ييلديز به عنوان خدمتکار براي آشنايي با خانواده هاليت به خانه شان مي رود و ناخواسته وارد يک بازي شوم مي شود.

داستان قسمت آخر سريال سيب ممنوعه + عکس بايگران و زمان پخش

ييلديز و زينب هر دو اولين روز کاري خود را شروع مي‌کنند. زينب با گروه فيلمبرداري و رييس جديد به محل درختکاري مي رود. رئيس او پسري مغرور و بد اخلاق و جدي است.

ييلديز بعد از رفتن به خانه آقا هاليت و آشنا شدن با خانواده، به شرکت او رفته و براي هاليت در اتاقش نوشيدني مي برد. هاليت مردي هيز و چرب زبان است. او با ييلديز خوش برخورد است اما با زنش رفتار خشک و سرد و بدي دارد. هاليت و زنش فقط در مقابل مهمانان با هم خوب هستند به طوري که از شدت ابراز علاقه و عشق ورزيدن موجب حسادت ديگران مي شوند. آنها در مهماني که شب دارند خيلي به هم محبت مي کنند طوري که زن مهمان از شوهرش بابت اينکه او هم مثل هاليت نيست دلخور مي شود‌. ايندر خانم انگشتري گران‌قيمت در دست دارد که مي گويد کادوي سالگرد ازدواجشان است. بعد از اينکه مهمان ها مي روند هاليت انگشتر را از ايندر پس گرفته و در صندوق خودش مي گذارد. ايندر در مورد خدمه ي جديد يعني ييلديز از هاليت مي پرسد و او ييلديز را تاييد مي کند. ايندر با خودش فکر مي کند که به زودي بعد از جدا شدن و گرفتن حق خودش از هاليت، صاحب تمام اموال او مي شود.

مشخص مي شود که هاليت و عليهان،رئيس زينب، با يکديگر فاميل و شريک هستند. عليهان به شرکت هاليت رفته و با او در مورد کار و شراکت صحبت مي کنند.

شب از طرف شرکت به ييلديز زنگ زده و مي گويند فردا با هاليت به ادا پازار يکي از شهرهاي ترکيه برود. ييلديز استقبال کرده و وقتي مي فهمد قرار است با هليکوپتر بروند خيلي هيجان‌زده مي شود.

آنها فردا عازم مي شوند. در آنجا هاليت با ييلديز صميمي مي شود و از او تعريف مي کند. ييلديز از اين حس نزديکي خوشحال است و خودش هم احساس راحتي مي کند.

در شرکت زينب به همکارش در مورد بدهي هاي سنگين مي گويد و اينکه دو دل است که از عليهان پول قرص بگيرد يا نه. عليهان از پشت در اين حرف را شنيده و به کارمندي که با زينب حرف ميزد مي گويد بدون اينکه اسمي از من ببري مشکل مالي زينب را درست کن.

بعد از گذشتن پانزده روز از اولين روز کاري، به روزي مي رسيم که ايندر خانم به ييلديز همان پيشنهاد نزديک شدن به شوهرش را مي دهد‌…

ساعت دقيق پخش سريال سيب ممنوعه ؟

اين سوال براي تمام کساني که به اين سريال علاقه دارند اهميت بالاي دارد تا بتوانند در ساعت هاي دقيق سريال مورد نظر خود را ببينند .

اين سريال در روز هاي دو شنبه ساعت 8 پخش ميشود که در شبکه ي fox ميتوانيد سريال سيب ممنوعه را مشاهده کنيد

منبع : سيب ممنوعه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Joe Kimberly Cassandra آموزشگاه آرايشگري Bill Ricky آهنگ تبر از شاهين نجفي सर्वोदय कॉ Shelly Kari