انتشار ويدئويي از حضور مهناز افشار در پرشين گات‌ تلنت، شائبه حضور مهناز افشار بازيگر شناخته شده سينما و تلويزيون را در اين برنامه استعداديابي به عنوان داور تقويت کرده است. اين ماجرا حاشيه‌اي تازه براي مهناز افشار به وجود آورده است.

درتيزر منتشر شده از برنامه «پرشين گات‌تلنت» شبکه "ام بي سي فارسي"، مهناز افشار در کنار دو خواننده لس آنجلسي قرار دارد. با اين حال هنوز به صورت رسمي حضور افشار در يک برنامه ماهواره‌اي تائيد نشده است.

گفته مي‌شود مهناز افشار جايگزين صدف طاهريان بازيگر پيشين تلويزيون شده است.

برخي کاربران توئيتر در اين باره از مهناز افشار سوال پرسيده اند که او هم پاسخي نداده است.

مهناز افشار در سال‌هاي اخير پر حاشيه‌ترين بازيگر سينماي ايران بوده است. اين حواشي به واسطه فعاليت‌هاي او در شبکه‌هاي اجتماعي افزايش هم يافته است.

اين روز‌ها ضمن انتشار شايعات پيرامون حضور افشار در يک شبکه ماهواره اي، او توئيت‌هاي انتقادي درباره اوضاع کشور منتشر کرده است. رومه جوان وابسته به سپاه در همين راستا از توئيت‌هاي مهناز افشار انتقاد کرد. اين رومه نوشت افشار "در شرايطي که ايران نيازمند آرامش است، شروع به انتشار پست‌هاي سياسي در توئيتر و اينستاگرامش کرده است."

اين رومه در ادامه با اشاره به اينکه مهناز افشار در خارج از ايران حضور دارد نوشت: "مهناز افشار مدتي پيش نيز تولد «احمد باطبي» از فعالان دنبال کننده تحريم ايران در امريکا را تبريک گفته بود که همين کار مي‌تواند نشانه‌اي از ارتباط ميان وي و عناصر شناخته شده ضدانقلاب باشد."

رومه جوان ادامه داد: "فعال شدن گلشيفته فراهاني و مهناز افشار در حمايت از اغتشاشگران اجاره‌اي نشان مي‌دهد که آزادي اين دو بازيگر خارج نشين براي فعاليت در کشور‌هاي غربي مشروط به تبعيت از سياست‌هاي دولت‌هاي غربي و عوامل ضد ميهني در اين کشورهاست."

افشار در حالي درباره وقايع اخير کشور اظهار نظر مي‌کند که شهريور ماه امسال در توئيتي تاکيد کرده بود که "تصميم گرفتم صداي هيچ دردي از جامعه و انساني نباشم و فقط به خودم و زندگيم برسم مثل خيلي‌ها تا اطللاع ثانوي خدا نگهدار."

اين اطلاع ثانوي خيلي زود به پايان رسيد و او فعاليتش را در شبکه‌هاي اجتماعي از سر گرفت. او حتي درباره بازداشت روح الله زم هم اظهار نظر کرده است.

در همين بين اخباري مبني بر ممنوع الفعاليت شدن او در سينماي ايران به گوش مي‌رسد. چندي پيش در جريان اکران فيلم سينمايي قسم ساخته محسن تنابنده حواشي زيادي براي مهناز افشار به وجود آمد. او ممنوع التصوير شده بود!

جدال با پگاه آهنگراني


اوايل مهر ماه ويديويي از پگاه آهنگراني پخش شد که حرف‌هايش در آن ويديو حسابي بازتاب پيدا کرد. او گفت: «مگر ما که هستيم و چه برتري نسبت به ديگر مردم داريم که بايد درباره همه‌چيز نظر دهيم؟ بازيگران فکر کرده‌اند، چون چند ميليون فالوئر دارند حق دارند درباره همه چيز حرف بزنند.»

ويدئو منتشر شده هر چند که مربوط به دو سال پيش بود، اما بازتاب وسيعي يافت، کاربران شبکه‌هاي اجتماعي معتقد بودند که سخنان پگاه آهنگراني کنايه به برخي سلبريتي‌ها فعال در فضاي مجازي است. مهناز افشار به سرعت به ويدئو منتشر شده واکنش نشان داد و در توئيتي نوشت: «پگاه آهنگراني عزيزم، پيغامت رو همه شنيدن. اميدوارم هرچه زودتر حکم ممنوع الخروجي‌ات لغو شود.»

البته او به اين نکته توجه نکرده بودم که ويدئو مربوط به دو سال پيش بوده است.

در همين راستا منيژه حکمت کارگردان و مادر پگاه آهنگراني پاسخي به توييت مهناز افشار داد. او در کامنتي در جواب مهناز افشار نوشت: «مهناز جان قصد جواب نداشتم، ولي پگاه گفت: اين پيغام رو بهت بدم، اول اين‌که اين مصاحبه براي دو سال و اندي پيش است، پس نه به ممنوع‌الخروجي من ربط دارد و نه به خاطر عافيت طلبي است و به غلط اين شائبه را جا نيندازيد که پگاه عافيت طلب يا به هر طريقي به دنبال رفع ممنوع‌الخروجي بود.»

در پاسخ به حکمت افشار در توئيت ديگري نوشت: «خاله منيژه هيشکي ندونه، ولي شما خوب ميدونين که روزي که پگاه نازنينمون در اوين بود من تنها بازيگر زني بودم که با عشق و حس وظيفه روبروي زندان تا صبح کنارتون بودم. شايد هر کدوم از شما‌ها براي يکبار هم شده خودتون رو جاي من در اين پنج سال من بگذاريد، حق بديد که شک کنم به اخلاقمداري.»

حواشي تازه براي مهناز افشار؛ همکاري با يک شبکه ماهواره‌ايمهناز افشار پيش تر اعلام کرده بود که پاييز به ايران باز مي گردد


افشار به ايران باز مي‌گردد؟


مهناز افشار چند ماهي است که در ايران حضور ندارد. ظاهرا او در آلمان به سر مي‌برد.

خروج او از کشور پس از جنجال گسترده‌اي بود که بر سر قتل طلبه همداني ايجاد شد. در آن ماجرا عده‌اي مدعي بودند که يک توئيت مهناز افشار در تحريک قاتل موثر بوده است. پس از آن دادستاني اعلام کرد که اين بازيگر سينما احضار شده است، اما افشار پيشتر ايران را ترک کرده بود.

چندي پيش افشار در لايوي در اينستاگرام به برخي سوالات مخاطبانش پاسخ داد. بيشتر سوال‌هاي اين بود که کي به ايران باز مي‌گردد، او اعلام کرد که قصد دارد در پاييز به کشور برگردد. حالا در آخرين ماه پاييز قرار داريم و نه تنها خبري از بازگشت مهناز افشار نيست بلکه شواهد و قرائن نشان مي‌دهد او مسير تازه‌اي را در پيش گرفته است و ممکن است به اين زودي‌ها به کشور باز نگردد.

اين بازيگر سينما مرداد ماه سال جاري در گفت و گويي اظهار کرد "من به يک دليل بزرگ به وطنم برمي‌گردم؛ پدرم آنجا خاک است، مادرم آنجا نفس مي‌کشد و از همه مهمتر ريشه من در آنجاست."

او ادامه داد: «من هميشه يکي دو سال سفر مي‌رفتم و نمي‌دانم الان چرا اينقدر به چشم آمده. من فقط 4ماه است که از کشور خارج شدم و مطمئنا براي اکران فيلم شما (آشفته‌گي) برمي‌گردم.»حواشي تازه براي مهناز افشار؛ همکاري با يک شبکه ماهواره‌ايمهناز افشار، ياسين رامين و فرزندشان


جدايي مهناز و ياسين؟


در کنار موضع گيري‌ها و اقدامات جديد مهناز افشار چندي پيش زمزمه‌هاي جدايي مهناز افشار از همسرش ياسين رامين قوت گرفت. اين اتفاق زماني رخ داد که افشار با انتشار استوري در صفحه اينستاگرامش نوشت: «هر آدمي ضعيف يا قوي يک وجودي داره. ولي وقتي تصميم مي‌گيري يک مادر مجرد باشي بايد دوتا وجود داشته باشي و اونارو براي خودت و فرزندت قوي‌تر هم بکني.»

انتشار اين پست بازتاب وسعي در رسانه‌ها داشت و اين بحث را به وجود اورد که آيا مهناز افشار از همسرش ياسين رامين جدا شده است؟هنوز هم پاسخ دقيقي براي اين سوال وجود ندارد.

ياسين رامين فرزند محمد علي رامين معاون مطبوعات دولت محمود احمدي نژاد است که با اتهامات سنگين قضايي در حوزه دارو روبه رو شده است. مهناز افشار در سال‌هاي اخير تمام قد از همسرش دفاع کرده بود، اما در چند ماه اخير درباره او حرفي نزده است.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Yung Pamela رمز ارز Mellisa 5040 اينترنتي Melissa Lisa Genius Mind & Soul Christina Chris