نازنين نور مجري Persia Got Talent + بيوگرافي و عکس هاي نازنين نور


بيوگرافي نازنين نور


نازنين نور با نام اصلي نازنين نوشين‌نور، نويسنده و بازيگر اهل ايران است.


در سال 1975 والدين نازنين به قصد ادامه‌ي تحصيل از ايران مهاجرت به آمريکا مهاجرت کردند. آن‌ها در ابتدا قصد بازگشت به ايران را داشتند اما با وقوع انقلاب 1357 و جنگ ايران و عراق، تصميم گرفتند در آمريکا بمانند.


نازنين نور فارغ‌التحصيل رشته‌ي روابط بين‌الملل از دانشگاه جورج ميسون است. او در مدت تحصيل ابتدايي تا دبيرستان خود ويولن را ياد گرفت. همچنين او نواختن پيانو و سنتور را بلد است.


بر پايه اطلاعات بانک اطلاعات اينترنتي فيلم‌ها، نازنين تا کنون در سه مجموعه تلويزيوني آمريکايي به ايفاي نقش پرداخته است.


او نخستين‌بار در سال 2005 با ايفاي نقش در مجموعه تلويزيوني پليسي-درام آمريکايي «ذهن‌هاي مجرم» ديده شد. سپس در سال 2012 در مجموعه تلويزيوني «جانوران سياسي» و پس از آن در سال 2014 در سريال «خانم وزير» بازي کرده است.


او همچنين در سال 2007 در فيلم سينمايي عشق عميق‌تر (A Deeper Love) بازي کرده است.


نازنين در سال 2020 با داوري فصل اول برنامه‌ي تلويزيوني پرشياز گات تلنت در ام‌بي‌سي‌پرشيا بين مردم فارسي‌زبان شناخته شد.


نازنين نور مجري Persia Got Talent + بيوگرافي و عکس هاي نازنين نور


يکي از مسابقه‌هاي جذاب که بسيار پر مخاطب است و مصمئناً ايرانيان در سرتا سر جهان به پاي آن خواهند نشست، برنامه‌ي پرشين گات تلنت است. برنامه‌ي پرشين گات تلنت در کانال MBC Persia در تاريخ 11 بهمن، در روزهاي پنج شنبه و جمعه به اکران عمومي در خواهد آمد.


در پرشين گات تلنت چهره‌هاي معروف و دوست داشتني وجود دارند که به عنوان داور هر هفته به قضاوت خواهند نشست. داوران اين مسابقه ابي، آرش، مهناز افشار و نازنين نور هستند.


همه‌ي ايرانيان تقريباً با اين سلبريتي‌ها آشنا هستند. اما در اينجا ما مي‌خواهيم در مورد نازنين نور کمي حرف بزنيم. دختري فعال و شيطون که در اين مسابقه انرژي به کل گروه مي‌بخشد.


نازنين نور کيست؟


نازنين نور متولد 15 مرداد سال 1981 در کشور کانادا است. خانواده نازنين در سال 1975 به کشور کانادا مهاجرت کردند. نازنين همچنين خواهري به نام نيلوفر دارد که 5 سال از او کوچکتر است.


نازنين فارغ التحصيل رشته سياست بين الملل و ارتباطات است. او همچنين نويسنده و بازيگر است و به دليل علاقه به هاليوود به آمريکا سفر مي‌کند.


نازنين نور بسيار هنرمند است و به سازهايي چون پيانو و سنتور تسلط دارد.


نازنين نور مجري Persia Got Talent + بيوگرافي و عکس هاي نازنين نور


حضور نازنين نور در فيلم و سريال:


نازنين شروع بازيگري خود را در سريال “Criminal Minds” آغاز کرد. اين سريال در شبکه CBC آمريکا پخش ميشد. بعد از اين سريال و در حدود 2 سال بعد نازنين نور در سريال “a deep love” ايفاي نقش کرد.


نازنين در سال 2014 با به فاصله 4 سال دوري از دنياي هنري در سريال بلند “Madam secretary” به هنرمندي پرداخت.


Political Animals، A. Thousand Little Cuts ازديگر فيلم‌هايي است که نازنين نور در آنها بازي کرده و توانسته به شهرت برسد.


همچنين نازنين چند وقت پيش در برنامه‌ي شب جمعه در شبکه‌ي منو تو حضور پيدا کرده بود و بسياري از ايرانيان از طريق اين برنامه با او آشنا شدند.


فعاليت‌هاي ديگر نازنين نور:


نازنين تا قبل از پرشين گات تلنت در ميان ايرانيان چهره معروفي نبود. اما با شروع اين برنامه همه در مورد او صحبت مي‌کنند. نازنين در اينستاگرامش ويديويي قرار داده بود که در آن گزارشگري در روبروي کاخ سفيد با عابران به زبان فارسي صحبت مي‌کرده و به آنها طنزهاي ايراني را ياد مي‌دهده است. تا آن زمان کسي پيگير اين گزارشگر نشد اما زماني که اين ويديو دست به دست شد، مشخص شد که نازنين نور اين گزارشگر بوده است.


در اينستاگرام نازنين نور، ويديويي از پرشين گات منتشر شده است که در آن همه را به ديدن اين برنامه‌ي جالب تشويق مي‌کند.


نازنين نور مجري Persia Got Talent + بيوگرافي و عکس هاي نازنين نور


با توجه به اطلاعاتي که در مورد نازنين نور ذکر شد مطمئن هستيم همه ما منتظر شروع برنامه پرشين گات تلنت هستيم. به طور حتم نازنين نور در اين برنامه بسيار مشهور خواهد شد.


منبع: بيوگرافي نازنين نور


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Sioux .NET on Track با ولايت تا شهادت Eric تحليل تکنيکال ايران مسکن پايگاه دانلود مذهبي و فرهنگي طراحي داخلي News & Riflessioni sulla tecnologia Tony آموزش طراحي صفحات وب