حميد هيراد


زندگينامه حميد هيراد خواننده ايراني و عکس هاي او


حميد حسين زاده يا حميد هيراد خواننده سنتي و پاپ ايراني زاده 1 بهمن سال 1370 است.


حميد هيراد خواننده جوان متولد دهه شصت است که بتازگي بسيار محبوب شده است.  او که از سنين نوجواني به موسيقي و خوانندگي علاقه مند بوده است و علاوه بر خوانندگي به يادگيري پيانو، گيتار و انواع آلات موسيقي سنتي مسلط است.وي سابقه چندين سال خوانندگي دارد و در سبک خاص خود با اهنگ ها و فضاي تلفيقي سنتي عرفاني و موسيقي شاد توانسته طرفداران خواسته خود را پيدا نمايد


 


حميد هيراد


شروع موسيقي


در اولين گام هنري آموزش موسيقي سنتي را آغاز کرد، سپس با چند کار نيم حرفه اي استعداد خود را محک زد اما براي ديده شدن نياز به همکاري با شرکت هاي بزرگ هنري داشت او بواسطه آشناهايش يکي از آهنگ هاي سنتي خود را به آقاي حسن اردستاني مديرعامل شرکت آوازي نو ارسال کرد که موجب قرار داد همکاري و ورود به اين شرکت بزرگ شد.


او تا يک سال به همراه تيم اين شرکت در حال آناليز بازار براي انتشار سبک جديد از موسيقي تلاش کرد و در نهايت در اواخر سال 95 شروع طوفاني داشت.


مهم‌ترين خصوصيت آهنگ‌ هاي حميد هيراد را مي‌توان اشعار آن دانست.


حميد هيراد


ويژگيهاي شخصيتي حميد هيراد


او فردي به شدت ساکت و سر به زير است و تا به حال گفتگوي مستقلي هم نداشته است و زياد به دنبال حاشيه نيست. تنها گفتگوي رسمي او در برنامه دورهمي 23 اذر ماه سال 1396 بوده است.


همکاري با شرکت آوازي نو


او به واسطه آشنايانش يکي از آهنگ هاي سنتي خود را براي مدير عامل شرکت آوزي نو فرستاد و پذيرفته شد و همکاري اش با اين شرکت شروع شد. نخستين آهنگ او با گروه پازل بند بود که در 15 اسفند 95 منتشر شد و بي تاب نام داشت. در ارديبهشت سال 96 آهنگ مستقل او با نام مستم کن منتشر شد. در تير ماه سال 96 آهنگ مشتري با پازل بند به نام دلارام منتشر کرد که بسيار مورد استقبال قرار گرفت.


حميد هيراد


آدامه مطلب را در سايت تاپ ناز بخوانيد.

منبع : بيوگرافي حميد هيراد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خيريه رضوي اس ام اس 879 Jennifer Steve Joseph James Sidewinders vistamag Carl Allison